HİSAR AKADEMİ KURALLAR

Ders Günleri: Hisar Akademi programları grup dersleri veya bireysel dersler olarak uygulanmaktadır. Dersler 15’er haftalık iki dönemde gerçekleşir. Sene başında belirlenerek internet sitemizde de yayınlanan takvimdeki ders günlerinde, mücbir sebepler dışında değişiklik yapılmaz.

Ders Süresi: Hisar Akademi’de dersler aksi ifade edilmediği sürece 50 dakikadır.

Telafi: Takvimde belirtilen günlerde Hisar Akademi tarafından iptal edilen dersler olursa, program telafi edilir. Katılımcılardan takvime uymaları beklenir. Grup derslerinde, katılımcı kaynaklı sebeplerle gerçekleşmeyen derslere telafi UYGULANMAZ.

Bireysel müzik dersleri için; 15 haftalık dönem içinde (katılımcıdan kaynaklı olan sebeplerde) önceden Hisar Akademi yetkilisine haber verilmesi kaydı ile 2 derse kadar telafi uygulanır. Katılımcı tarafından iptal edilen ders sayısı 2’den fazla olur ise telafi yapılmaz.

Ödemeler: Akademi ücretleri kayıtlarla birlikte kültür merkezi veya spor merkezi girişinde bulunan misafir ilişkileri masalarından veya online olarak yapılır. İlk ders öncesi ödemelerinizi tamamlamanızı önemle rica ederiz. Ders ücretleri katıldığınız ders sayısına göre hesaplanmaz, dönemliktir. Dönem başında katılınan ilk ders ile katılımcının kayıt yaptırmış ve tüm dönem ücretini karşılayacağını beyan etmiş olduğu kabul edilmektedir. Hisar Akademi, 2.dönem ücret değişikliği yapma hakkını saklı tutar.

Ders Dışı Saatler: Hisar Akademi’de hafta sonları ders dışındaki saatlerde tüm sorumluluk veliye aittir. .Katılımcı, ders çıkışında başka bir branşa dahil oluyorsa, transferi kendisi ya da ailesi tarafından sağlanır. Hisar Akademi ve Hisar Okulları belirlenen ders saatleri dışında sorumluluk taşımamaktadır. Öğrencileri zamanında alıp bırakmanızı önemle rica ederiz. Hafta içi derslerimizde ise öğrencilerimizin okul sonrasında başlayan derslerin çıkışında bir yetişkin eşliğinde okul girişi bekleme noktasındaki velilerine teslim edilecektir. Hafta arası velilerin okula giriş çıkışı mümkün olmadığından bırakma ve buluşma alanı güvenlik noktasından sağlanacaktır.

Kayıp Eşya: Hisar Akademi kaybolan kişisel eşyalardan sorumlu değildir. Unutulan eşyalar her pazartesi Hisar Okulları iç hizmetler sorumlusuna veya depo sorumlusuna teslim edilmektedir. Eşyalarınızı hafta içi günlerde ilgili birimden teslim alabilirsiniz. Program bitiminde sahiplenilmemiş eşyalar bağış programımıza dahil edilecektir.

Kazalar: Kayıt formunda acil durumlarda ulaşılabilmek üzere numaraları bildirilen telefonların açık tutulması önemle rica olunur. Gerek görüldüğü acil durumlarda katılımcılar ambulans ile en yakın tam teşekküllü hastaneye nakledilecektir (Acıbadem Maslak, Amerikan Hastanesi, Memorial). Küçük kaza ve incinmelerde tedavi okul revirince yapılacak ve öğrenci velisine bilgi verilecektir. Spor Merkezi revirinde Hisar Akademi dersleri süresince hemşiremiz bulunmaktadır.

Bilgilendirme: Hisar Akademi, Hisar Okulları Kültür Merkezi ve Hisar Okulları genelinden e-posta ve SMS ile gelecek her türlü bilgilendirme mesajının bana ulaşmasına izin veriyorum.

Fotoğraf kullanımı izin: Hisar Akademi’nin akademik, sosyal çalışmalarını yansıtan çocuğunuza ait fotoğrafların / video görüntülerinin, okul bülteni, broşürü, web sayfası vb basılı ve görsel sunumlarında kullanılmasına izin veriyorum.

Kişisel Verilerin Korunması: Hisar Akademi tarafından iletilen 6698 sayılı Kişisel Verileri Koruma Kanunu aydınlatma metnini teslim aldım okudum.
Yukarıdaki kuralları okudum, kabul ediyorum.